Január / January
Január / January

Január 1. (szombat) Remény Január 2. (vasárnap) Egy feszültséggel teli nap / January 1 (Sat) Hope January 2 (Sun) A Stressful Day

Január 30. (vasárnap) Jönnek haza a gyerekek Január 31. (hétfő) Téli fények / January 30 (Sun) Children Coming Home January 31 (Mon) Winter Lights

Január / January
Január / January

1/17
Február /  February
Február / February

Február 1. (kedd) Téli kert Február 2. (szerda) Télvégi táj kerítéssel / February 1 (Tue) Winter Garden February 2 (Wed) Winter Landscape with Fence

Február 27. (vasárnap) Ki a télből Február 28. (hétfő) Szűkös benntlét / February 27 (Sun) Out of Winter February 28 (Mon) Closed

Február /  February
Február / February

1/15
Március / March
Március / March

Március 1. (kedd) Reménykedő I. Március 2. (szerda) Reménykedő II. / March 1 (Tue) Hopeful I. March 2 (Wed) Hopeful II.

Március 30. (szerda) Szomorú rigófészek Március 31. (csütörtök) Kavicsválogatás az öreg fenyő alatt / March 30 (Wed) Sad Blackbird Nest March 31 (Thu) Selecting Pebble under the Old Pinetree

Március / March
Március / March

1/16
Április / April
Április / April

Április 1. (péntek) Szűkös kis eszköztáram hátha szaporodik Április 2. (szombat) Tavaszgyöngy / April 1 (Fri) Wishing for My Tools to be Widened April 2 (Sat) Springpearl

Április 29. (péntek) Zöldbezárva Április 30. (szombat) Kényes egyensúly / April 29 (Fri) Locked in Green April 30 (Sat) Delicate Balance

Április / April
Április / April

1/16
Május / May
Május / May

Május 1. (vasárnap) Indulás Görögországba repülővel Május 2. (hétfő) A meteoráknál / May 1 (Sun) Leaving for Greece by Plane May 2 (Mon) At Meteora

Május 29. (vasárnap) Pár nap gond nélkül III. Május 30. (hétfő) A felütés könnyedségével indult a nap / May 29 (Sun) A Few Days Without Troubles III. May 30 (Mon) Day Starts as Easy as un Upbeat

Május / May
Május / May

1/16
Június / June
Június / June

Június 1. (szerda) Fáradt szövet I. Június 2. (csütörtök) Fáradt szövet II. / June 1 (Wed) Weary Tissue I. June 2 (Thu) Weary Tissue II.

Június 30. (csütörtök) Félek, hogy vége lesz! / June 30 (Thu) I am afraid it is coming to an end

Június / June
Június / June

1/13
Július / July
Július / July

Július 1. (péntek) A valóság jelenléte I. Július 2. (szombat) A valóság jelenléte II. / July 1 (Fri) The Presence of Reality I. July 2 (Sat) The Presence of Reality II.

Július 30. (szombat) Viselkedés formáink I. Július 31. (vasárnap) Viselkedés formáink II. / July 30 (Sat) Behaviour Patterns I. July 31 (Sun) Behaviour Patterns II.

Július / July
Július / July

1/15
Augusztus / August
Augusztus / August

Augusztus 1-5 (hétfő-péntek) Az első öt nap elszaladt / August 1-5 (Mon-Fri) The First Five Days Have Passed By

Augusztus 31. (szerda) Bezárult kör /b August 31 (Wed) Closed Circle

Augusztus / August
Augusztus / August

1/10
Szeptember / September
Szeptember / September

Szeptember 1-6. (csütörtök-kedd) Szélsőséges érzelmek – hangulatok September 1-6 (Thu-Tue) Extreme Feelings and Mood

Szeptember 26-30. (hétfő-péntek) Álomfejtő – szép hosszú őszi napok / September 26-30 (Mon-Fri) Analysing Dreams - beautiful long autumn days

Szeptember / September
Szeptember / September

1/9
Október / October
Október / October

Október 1-5. (szombat-szerda) Tiszta, csillagos ég / October 1-5 (Sat-Wed) Clear Starry Sky

Október 30. 31. (vasárnap, hétfő) Békés fájdalomban – halottak – mindenszentek… / October 30, 31 (Sun, Mon) In Peaceful Pain - dead and all Saints

Október / October
Október / October

1/14
November / November
November / November

November 1. (kedd) Mindenszentek – békés pihenős November 2. (szerda) Emlékezés Veszprémben / November 1 (Tue) All Saints Day - chilling November 2 (Wed) Remembering in Veszprém

November 29. (kedd) Zsűrinap November 30. (szerda) Rendszerető / November 29 (Tue) Jury Day November 30 (Wed) Order Lover

November / November
November / November

1/16
December / December
December / December

December 1. (csütörtök) December kereső – sorsfonal találó December 2. (péntek) Szorongós napok I. / December 1 (Thu) In Search of December – Finding a Fate Yarn December 2 (Fri) Days of Anxiety I.

December 29. (csütörtök) Téli hangulat – hosszú napok V. December 30. (péntek) Téli fény – hosszú napok VI. December 31. (szombat) Feltekert sorsfonal, vég és kezdet – hosszú napok VII. / December 29 (Thu) Winter Mood - Long Days V. December 30 (Fri) Winter Light - Long Days VI. December 31 (Sat) Wound Fate Yarn, Beginning and Ending - Long Days VII.

December / December
December / December

1/16